3 maja w Tylawie na boisku Orlik odbył się II Turniej Piłki Nożnej drużyn OSP z Gminy Dukla. Do zawodów zgłosiło się 9 drużyn: OSP Tylawa, OSP Iwla, OSP Dukla, OSP Jasionka, OSP Trzciana, OSP Głojsce, OSP Barwinek, OSP Zyndranowa i OSP Mszana.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy i po dwie drużyny z grupy awansowały do dalszej gry.

Klasyfikacja grupowa:
I grupa
1. OSP Tylawa 9 pkt
2. OSP Mszana 4 pkt
3. OSP Jasionka 2 pkt
4. OSP Zyndranowa 1 pkt

II grupa
1. OSP Iwla 12 pkt
2. OSP Barwinek 7 pkt
3. OSP Trzciana 5 pkt
4. OSP Głojsce 4 pkt
5. OSP Dukla 0 pkt

W meczach półfinałowych zagrały OSP Iwla z OSP Mszana 1:0 i OSP Tylawa z OSP Barwinek 5:0. W meczu o III miejsce OSP Mszana wygrała z OSP Barwinek 5:2 a w meczu o I miejsce po bardzo ładnej i wyrównującej grze zwycięzcę wyłoniły dopiero rzuty karne gdyż mecz zakończył się wynikiem 3:3 a po dogrywce 4:4. Klasyfikacja końcowa:

I miejsce OSP Iwla
II miejsce OSP Tylawa
III miejsce OSP Mszana
IV miejsce OSP BarwinekRozegrano również dwa mecze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z Iwli i Tylawy. W meczu rozpoczęcia Tylawa wygrała z Iwlą 1:0 a w meczu zakończenia był remis 1:1.

Wybrano również najlepszego bramkarza Turnieju którym został Kamil Malczewski z OSP Tylawa, najlepszym zawodnikiem został Igor Soliński z OSP Iwla a najlepszym strzelcem Damian Bauer z OSP Tylawa.

Wszystkim drużynom i najlepszym zawodnikom wręczono pamiątkowe puchary. Dziękujemy wszystkim drużynom za bardzo ładną rywalizacje a kibicom za przybycie.

Zapraszamy do oglądnięcia galerii pod adresem:
http://osptylawa.com.pl/galeria/


OSP Tylawa / osptylawa.com.pl