MOPS - nieudolna praca Pań

  • Tomik
  • Tomik Avatar Autor
2017/04/05 19:01 #8116 przez Tomik
Tomik stworzył temat: MOPS - nieudolna praca Pań
Zapraszam do obejrzenia odcinka programu ,,Uwaga'' z dnia 04.04.20017r., jak nasze Panie z Mops-u wykonują swoją pracę, a raczej w ogóle tego nie robią. To nie jedyny przypadek w samym Równem, kiedy Mops ma się zajmować starszą osobą , a tego nie robi! Tak samo było u zmarłego niedawno Pana G. Mieszkał w nieludzkich warunkach tak samo jak ta kobieta, wyręczały się innymi osobami. Pytanie gdzie te Damy były? Bo w pracy ich ciągle nie ma , a jak się tam dzwoni to o niczym nie mają pojęcia! Pomyliły się z powołaniem , a raczej go nigdy nie miały, zwalają winę na kobietę, której dały 2 godz. pracy dziennie przy osobie leżącej i wymagają wszystkiego. Może same zakaszą rękawy i zobaczą jak wygląda taka praca. Zamiast papieroska jeden od drugiego i spacerku po dukielskim bazarku, niech ruszą tyłki i częściej jeżdżą na wywiady i sprawdzają pracę ludzi których zatrudniają. Ale jaki Pan taki Kram!!! Bo jak widać w programie ,,Uwaga" sporo czasu ich tam nie było. Brawo!!! za nieudolność Pań! Wstyd!
  • opiekun
  • opiekun Avatar Autor
2017/04/10 07:11 #8118 przez opiekun
opiekun odpowiedział w temacie: MOPS - nieudolna praca Pań
Na wstępie do Pani Dorotki niby "od kotów", to nawet do telewizji nie dało się posprzątać po tych kotach-a może tvn nie kazał sprzątać. A co do warunków Pani Leokadii, to nie są złe. Widziałem dużo gorsze. A taka opiekunka jak by codziennie nie 2 godziny tylko 30 min. przeznaczyła na ogarnięcie domu to by było czysto. Bo niby kto by miał tam na brudzić oprócz kotów. Co do MOPS-u to ewidentny brak kontroli i tyle.
  • opiekunki
  • opiekunki Avatar Autor
2017/04/26 06:59 #8120 przez opiekunki
opiekunki odpowiedział w temacie: MOPS - nieudolna praca Pań
Miałam w rodzinie chorych potrzebujących opieki i opiekunki kolejne, którym płaciłam coraz to wieksze pięniądze prywatnie. Te kobiety które mają trochę czynnego mózgu to pojechaly za granicę sprzątać za DUŻE pieniądze a te które zostaly z różnych powodów w kraju i nie mają pracy to nie wiedzą jak to się robi bo same mają w domu brud. Przychodzą i popatrzą że jeszcze pacjent żyje, wezmie pieniądze i idzie na zakupy na te dwie godziny żeby nie wąchać bo śmierdzi. A ludzi do pracy przy chorych szuka Pomoc Rodzinie jedna 70-letnia kobieta. I to w tym jest problem, bo niby jak jedna osoba ma kontrolować kilkanaście sprzątających opiekunek?

Zasilane przez Forum Kunena