JAKOŚĆ POWIETRZA

• Gosia G.
  • Gosia G. Avatar Autor
2017/11/07 10:08 #8280 przez Gosia G.
Gosia G. stworzył temat: JAKOŚĆ POWIETRZA
Jestem ciekawa kiedy Dukla wpadnie na pomysł o zainwestowaniu w AIRLY - sprawa rewelacyjna a u nas cisza. Uważam, że skoro jakość powietrza jest taka a nie inna, to powinna być możliwość sprawdzenia w naszej gminie czym oddychamy.
  • Egórol
  • Egórol Avatar Autor
2017/11/07 15:52 #8281 przez Egórol
Egórol odpowiedział w temacie: JAKOŚĆ POWIETRZA
W naszym urzędzie gminy na pewno pierwszy raz o takim czymś słyszeli, i to dzięki Tobie. Na pewno nie słyszeli też o systemie szybkiego ostrzegania, z którego to korzystaja np. w sąsiedniej małopolsce nawet w najdziwniejszych wioskach. I np. przychodzą im SMS-y o burzach, wiatrach i innych zjawiskach nadprzyrodzonych ;-)
  • Tośka
  • Tośka Avatar Autor
2017/11/09 07:57 #8283 przez Tośka
Tośka odpowiedział w temacie: JAKOŚĆ POWIETRZA
Wyjdźcie na spacer wieczorem , teraz przy niższych temperaturach to odczujecie w płucach "jakość dukielskiego powietrza". Czasami to aż brak tchu. Ktoś z miłościwie Nam panujących powinien się przyjrzeć sprawie , bo palą ludzie w piecach czym popadnie , a nikt nie wie czym oddychamy.

• fhh
  • fhh Avatar Autor
2017/11/09 09:02 #8284 przez fhh
fhh odpowiedział w temacie: JAKOŚĆ POWIETRZA
a wyjdźcie sobie z domu tak około godz. 5 rano przez tydzień i zerknijcie na komin zakładów drzewnych. Czarny dym jak smoła po nocnym spaleniu nie wiem czego, ale na pewno nie odpadów bukowych. Ale w Dukli nikt się nie dowali dowali, w odróżnieniu od zakładu w Krośnie. A rano już tylko słaby dymek. Jeździłem długi czas na 5 rano do pracy to widziałem.
Zasilane przez Forum Kunena