Zbliża się wiosna. Po niej lato i jesień, a w polityce w tym roku jesień oznacza wybory samorządowe - będziemy wybierać burmistrza oraz radnych - jest to ostatni rok kadencji 2010-2014. Nadchodzi czas podsumowań.

Rozpoczynamy plebiscyt, w którym oceniamy pracę burmistrza oraz radnych.

Czy burmistrz / radny zasługuje na ocenę pozytywną, czy negatywną? Zapraszamy Was do głosowania!

Jak głosować?
Jeżeli oceniasz pracę burmistrza pozytywnie wyślij SMS o treści TC.DUKLA.WP na numer 71068. Jeżeli oceniasz pracę burmistrza negatywnie wyślij SMS o treści TC.DUKLA.WN na numer 71068.
Szczegółowe wyniki głosowania i dostępne są na stronie:
www.edukla.pl/ocen-burmistrza.

Jeżeli oceniasz pracę radnego pozytywnie wyślij SMS o treści TC.DUKLA.XP - gdzie X to numer radnego (np TC.DUKLA.16P) na numer 71068. Jeżeli oceniasz pracę radnego negatywnie wyślij SMS o treści TC.DUKLA.XN - gdzie X to numer radnego (np TC.DUKLA.16N) na numer 71068.
Numery przyporządkowane do radnych oraz szczegóły dostępne są na stronie:
http://www.edukla.pl/sonda-ocen-swoich-radnych.

Głosowanie potrwa do końca października 2014 roku. Koszt wysłania SMS wynosi 1.23zł brutto. Usługa dostępna jest w sieciach T-Mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Usługę Premium SMS obsługuje Dotpay. Właściciel serwisu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Regulamin Usług i Serwisów SMS, Formularz do składania reklamacji.
Po wysłaniu SMSa otrzymasz kod potwierdzający, który może służyć do weryfikacji SMSa i złożenia ewentualnej reklamacji. Z jednego numeru telefonu można wysłać dowolną ilość SMSów.