22 lutego w Jaśle odbył się ostatni turniej z cyklu 'Piłkarska Zima z OZPN Krosno' dla rocznika 2003. Nasza drużyna zajęła IV miejsce choć przy odrobinie szczęścia można było pokusić się o znacznie lepszy wynik.

Do rozgrywek zgłosiło się osiem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy, tym razem los ponownie przydzielił nam drużyny Beniaminka Krosno i Szóstki Jasło jak to miało miejsce na turnieju w Besku oraz AP Jasło II.

Pierwszy mecz w grupie gramy z Beniaminkiem Krosno jak się później okazało ze zwycięzcą turnieju. Mecz zaczynamy od odważnych ataków jednak później inicjatywę przejmuje drużyna Beniaminka i tracimy dosyć szybko bramkę, mecz bardzo się wyrównał a my staraliśmy się doprowadzić do wyrównania co udaje się nam w końcówce spotkania po bramce Jakuba Stanosza, remisujemy pierwszy mecz 1:1.
W następnym meczu gramy z Szóstką Jasło i znowu w pierwszych minutach przytrafia nam się błąd co sprawia, że musimy gonić wynik po cierpliwej grze zdobywamy bramkę po strzale Norberta Moszczyńskiego i remisujemy drugi mecz w grupie.
Trzeci mecz grupowy gramy z AP Jasło II by zagrać w półfinale musimy ten mecz wygrać i to się nam udaje po bramkach Ernesta Bytnar i Norberta Moszczyńskiego wygrywamy 2:1.
W półfinale trafiamy na MOSiR Brzozów w mecz wchodzimy rewelacyjnie stwarzamy sporo sytuacji i szybko zdobywamy dwie bramki, które strzela Jakub Stanosz. Po strzelonych bramkach mecz się wyrównuje i niestety pięć minut do końcem spotkania popełniamy błąd w obronie tracimy bramkę na 2:1. Od tej pory mecz staje się nerwowy ale mimo to udaje się nam stworzyć kilka dobry sytuacji strzeleckich jednak bramkarz Brzozowa nie daje się zaskoczyć. W ostatniej minucie mecz znowu przydarza nam się nieporozumienie w obronie i staje się najgorsze, w regulaminowym czasie gry remisujemy 2:2 i rywalizacje rozstrzygnąć muszą rzuty karne. Karne wykonujemy bardzo źle i przegrywamy 0:1 . Pozostaje nam gra o najniższy stopień podium z AP Jasło I, mecz nam się nie układa, widać przybicie po pechowo przegranym półfinale i przegrywamy 0:2. W całym turnieju zajmujemy IV miejsce, podsumowując mimo wszystko był to dobry turniej w naszym wykonaniu jednak trzeba wyciągnąć wnioski po pechowych przegranych, zwłaszcza tej z półfinału by nie powtarzały się w przyszłości.

Skład naszej Drużyny: Seweryn Nycz, Bytnar Marcel, Bytnar Ernest, Moszczyński Norbert, Jakub Stanosz, Grzegorz Budzisz, Gumienny Paweł, Uliasz Szymon, Sporek Szymon, Aleksander Wróbel, Skotnicki Eryk, Szymon Kołacz.
Bramki dla MOSiRu: Jakub Stanosz x3, Norbert Moszczyński x2, Ernest Bytnar.

Końcowa klasyfikacja:
1. Beniaminek Krosno
2. MOSiR Brzozów
3. AP I Jasło
4. MOSiR Dukla
5. UKS 6 Jasło
6. AP II Jasło
7. Wojak Wojaszówka
8. Ekoball Sanok

Daniel Ożga /MOSiR Dukla