Do turnieju zgłosiło się dziesięć drużyn, zespoły zostały podzielone na dwie grupy. W naszej grupie znalazły się takie drużyny jak: Beniaminek Krosno, Szóstka Jasło, MOSiR Brzozów i Przełom Besko II.

Przełom Besko II była to drużyna, która była złożona z chłopców z rocznika 2003 dlatego występowała poza konkursem i wyniki uzyskane przez ta drużynę nie były brane do klasyfikacji turnieju.

Nasza drużyna wywalczyła czwarte miejsce grając bardzo zmiennie w tym turnieju.

Zawody zaczynamy bardzo źle, w pierwszym meczu turnieju przychodzi nam się zmierzyć z świetną drużyną Beniaminka Krosno, która pokazuje nam jak powinno grać się w piłkę. Na ten mecz wychodzimy bardzo przestraszeni i nie potrafimy stworzyć żadnej sytuacji jest to nasz najgorszy mecz na turnieju który przegrywamy aż 0 : 5. W następnym meczu mierzymy się z MOSiR Brzozów i w tym meczu gramy już odważnie stwarzamy sytuacje z których wykorzystujemy dwie i wygrywamy 2:0, bramki dla naszego zespołu zdobywają Wajs Konrad i Uliasz Szymon. Następnie gramy z Przełom Besko II i przegrywamy 0:2 ale ten wynik nie jest brany do klasyfikacji turnieju. W ostatnim meczu grupowym gramy z Szóstką Jasło a stawką tego meczu jest wejście do półfinału. Po wyrównanym i ciężkim meczu wygrywamy 1:O po bramce Bartłomieja Pasterczyka i świetnych interwencjach Seweryna Nycza.

W Półfinale po słabym meczu przegrywamy z Przełomem Besko I 0:3 i pozostaje nam gra o trzecie miejsce w turnieju. O trzecie miejsce gramy z AP Jasło, ciężki mecz dla naszego zespołu. Ponownie na wysokości zadania staje Seweryn Nycz, który często chroni nas przed utrata bramki jednak w końcówce kapituluje i przegrywamy 0 : 1 dlatego w całym turnieju przypada nam miejsce tuż za podium.

Wyniki:
1. Ekoball Sanok – Tempo Nienaszów 0:1
2. Aktiv Pro – Przełom Besko I 0:6
3. Szóstka Jasło – Mosir Brzozów 2:0
4. Mosir Dukla – Beniaminek 0:5
5. Tempo Nienaszów – Aktuv Pro 1:0
6. AP Jasło – Ekoball Sanok 3:0
7. Mosir Dukla – Mosir Brzozów 2:0 (Wajs K. Uliasz Sz.)
8. Przełom II Besko – Szóstka Jasło 2:1
9. AP Jasło – Aktiv Pro 2:0
10. Przełom I Besko – Tempo Nienaszów 5:0
11. Przełom II Besko – Mosir Dukla 2:0
12. Beniaminek Krosno – Mosir Brzozów 2:1
13. AP Jasło – Przełom I Besko 2:2
14. Ekoball Sanok – Aktiv Pro 0:1
15. Przełom II Besko – Beniaminek Krosno 1:3
16. Szóstka Jasło – Mosir Dukla 0:1 (Pasterczyk B.)
17. Przełom I Besko – Ekoball Sanok 3:0
18. Tempo Nienaszów – AP Jasło 0:3
19. Szóstka Jasło – Beniaminek Krosno 0:0
20. Przełom II Besko – Mosir Brzozów 1:0

Półfinał:
Przełom I Besko – MOSiR Dukla 3:0
Półfinał:
Beniaminek Krosno – AP Jasło 3:0
Mecz o trzecie miejsce :
MOSiR Dukla - AP Jasło 0:1
Finał:
Beniaminek Krosno – Przełom I Besko 2:0

Naszą drużynę reprezentowali : Seweryn Nycz, Wajs Konrad, Uliasz Szymon, Pasterczyk Bartłomiej, Gołąbek Daniel, Kozicki Kacper, Rąpała Karol, Joseph Aitanun, Eryk Skotnicki, Kacper Stanosz , Paweł Gumienny.

Daniel Ożga / MOSiR Dukla