W Głowience odbył się II turniej w piłce siatkowej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie. O puchar walczyli reprezentanci Nadleśnictwa Dukla.
Komenda Miejska Policji w Krośnie była organizatorem drugiej edycji turnieju w piłce siatkowej o Puchar Komendanta. Do rywalizacji w Głowience przystąpiło osiem drużyn, które w drodze losowania podzielono na dwie grupy.

W pierwszej grupie rywalizowali reprezentanci Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie, Urzędu Miasta Krosna, Krajowej Administracji Skarbowej - Oddziału Celnego w Krośnie i Grupy Bieszczadzkiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W drugiej reprezentanci Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Głowience i Nadleśnictwa Dukla. Mecze w grupach rozegrano w systemie "każdy z każdym".

Zwycięzcy grup spotkali się w meczu finałowym o miejsce pierwsze a kolejne drużyny o miejsca od trzeciego do ósmego.

Wyniki meczów finałowych:
Mecz o 1 miejsce: Grupa Bieszczadzka GOPR - KM Policji 2:0
Mecz o 3 miejsce: PSP Krosno - Nadleśnictwo Dukla 0:2
Mecz o 5 miejsce: Oddział Celny Krosno - SPPR Krosno 2:0
Mecz o 7 miejsce: UM Krosno - OSP Głowienka 1:2

turniej w Głowience

Klasyfikacja końcowa:
1. Grupa Bieszczadzka GOPR
2. KM Policji w Krośnie
3. Nadleśnictwo Dukla
4. PSP Krosno
5. KAS - Oddział Celny Krosno
6. SPPR Krosno
7. OSP Głowienka
8. UM Krosna

Nagrody indywidualne otrzymali: Joanna Rak i Hubert Skuza.

Dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe wręczał Komendant Miejski Policji w Krośnie mł. insp. Leszek Buryła i Naczelnik Wydziału Prewencji KM Policji w Krośnie podkom. Daniel Lendzio.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju.