Zespół TSA z Markiem Piekarczykiem na czele będzie gwiazdą Dni Dukli 2015. W tym roku dwudniowe święto miasta i gminy odbędzie się w dniach 4 - 5 lipca.

Tegoroczna impreza jak to jest już w zwyczaju potrwa dwa dni, po raz trzeci odbędzie się przy obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dukli.

Impreza od wielu lat słynie z dobrej organizacji i wielu atrakcji. Nie inaczej będzie i w tym roku.
W sobotę 4 lipca rozegrany zostanie Gminny Turniej Piłki Nożnej a w Muzeum Historycznym - Pałacu w Dukli odbędzie się uroczysta sesja Rady Miejskiej. Dla najmłodszych przygotowano teatrzyki i wybory miss i mistera Dni Dukli 2015. Wieczorem wystąpi orkiestra dęta z Brzozowa oraz grupa Viva Mirage ze Lwowa. Gwiazdą pierwszego dnia imprezy będzie Janusz Zieliński, znany przede wszystkim z przeboju "Daj mi tę noc".
W niedzielę 5 lipca zaprezentowany zostanie dorobek kulturalny Gminy Dukla. W konkursie wiedzy o Dukli i Wzgórzu 534 będzie można wygrać laptopa. O godz. 18:00 wystąpi powstały w Rymanowie zespół P.A.G.E. a o godz. 19:30 rzeszowski zespół Guitar Force. Gwiazdą drugiego dnia Dni Dukli 2015 będzie legenda polskiego rocka - zespół TSA. Na zakończenie zagra Inity Sounds.

Dni Dukli 2015