8 grudnia odbyła się I Edycja Mikołajkowego Turnieju halowej piłki nożnej dla dzieci rocznik 2003 i młodsi. Do Turnieju zgłosiło się 8 drużyn: Ziomki Rzeszów, Ekoball Sanok, AP Jasło, MOSiR Brzozów I, Gwiazdeczki Bukowsko, MOSiR Dukla, Orliki Bukowsko oraz MOSiR Brzozów II.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Dwie najlepsze drużyny wchodziły do finałowej czwórki.

Pierwszy mecz nasza drużyna rozegrała z gospodarzem turnieju MOSiR Brzozów I i wygrała go 2:0 po dwóch bramkach Jakuba Stanosza. W kolejnym starciu naszym przeciwnikiem była drużyna Orliki Bukowsko z którą wygraliśmy również 2:0 a na listę strzelców wpisali się Jakub Stanosz oraz Szymon Sporek. W ostatnim meczu rozgrywek grupowych czekał na nas zespół Ekoballu Sanok z którym zremisowaliśmy 1:1 po zaciętym meczu, kolejny raz strzelcem bramki dla naszego zespołu okazał się Jakub Stanosz. Dorobek 7 punktów dał nam pierwsze miejsce w grupie i awans do fazy finałowej.

W meczu półfinałowym naszym przeciwnikiem okazała się drużyna MOSiR Brzozów II z którą w regulaminowym czasie gry zremisowaliśmy 0:0 i aby wyłonić finalistę turnieju potrzebne były rzuty karne. W naszym zespole bezbłędnymi wykonawcami rzutów karnych okazali się Jakub Stanosz, Szymon Sporek, Gumienny Paweł natomiast w bramce rewelacyjnie spisywał się Seweryn Nycz, który obronił wszystkie rzuty karne strzelane przez przeciwników. Półfinał wygrywamy w karnych 3:0 i w finale spotykamy się z Ziomkami Rzeszów i niestety przegrywamy swój pierwszy mecz w turnieju 0:3 co daje nam drugie miejsce w zawodach.

Dobry turniej w wykonaniu naszego zespołu, wysokie miejsce i widoczna poprawa skuteczności strzeleckiej w stosunku do wcześniejszego turnieju jedynie szkoda, że strzelanie bramek nie rozkłada się na więcej zawodników drużyny.

Naszą Drużynę reprezentowali: Nycz Seweryn, Bytnar Ernest, Sporek Szymon, Szymon Kołacz, Moszczyński Norbert, Stanosz Jakub, Wróbel Aleksander, Gumienny Paweł, Szymon Uliasz, Parylak Piotr, Wajs Konrad.

Wyniki turnieju.
Faza grupowa:
MOSiR Brzozów I - Mosir Dukla 0:2 (2x Jakub Stanosz)
Ziomki Rzeszów - MOSiR Brzozów II 4:0
Ekoball Sanok - Orliki Bukowsko 3:1
AP Jasło - Gwiazdeczki Bukowsko 0:2
MOSiR Brzozów I - Ekoball Sanok2:1
Ziomki Rzeszów - AP Jasło 5:0
Mosir Dukla - Orliki Bukowsko 2:0 (1x Jakub Stanosz, 1x Szymon Sporek)
MOSiR Brzozów II – Gwiazdeczki Bukowsko 2:0
MOSiR Brzozów I - Orliki Bukowsko 1:0
Ziomki Rzeszów - Gwiazdeczki Bukowsko 4:1
Mosir Dukla - Ekoball Sanok 1:1 (1x Jakub Stanosz)
MOSiR Brzozów II - AP Jasło 3:1

Faza półfinałowa:
Ekoball Sanok - AP Jasło 3:0
Orliki Bukowsko- Gwiazdeczki Bukowsko 0:1
Mosir Dukla- MOSiR Brzozów II 0:0 k.3:0 (Jakub Stanosz, Szymon Sporek, Paweł Gumienny)
Ziomki Rzeszów - MOSiR Brzozów I 3:1

Faza finałowa:
Mecz o miejsce 7-8
AP Jasło- Orliki Bukowsko 1:2
Mecz o miejsce 5-6
Ekoball Sanok – Gwiazdeczki Bukowsko 1:0
Mecz o miejsce 3-4
MOSiR Brzozów I – Mosir Brzozów II 4:0

Finał
Mosir Dukla – Ziomki Rzeszów 0:3

Daniel Ożga