Po raz XV Towarzystwo Sportowe PRO FAMILIA Wojaszówka była organizatorem Międzynarodowego Rodzinnego Turnieju w Piłce Siatkowej PRO-FAMILIA CUP 2014.

Warunkiem uczestniczenia w turnieju, który odbył się w niedzielę 23 listopada w halach sportowych w Ustrobnej i Niepli było zachowanie formy rodzinnej mając w składzie co najmniej dwóch członków rodziny.

W zawodach uczestniczyło 16 drużyn w tym po jednej z Ukrainy i Słowacji podzielonych na dwie kategorie (kategoria zawodowa i amatorska). Drużyna SKS MOSiR "DUKLA" trafiła do grupy zawodowej "B" wraz z: REST Rzeszów, Kozie Różko Zaborów, Auto-Mot Tuchów.Otwarcia Turnieju dokonał Wójt Gminy Wojaszówka - Sławomir Stefański przy udziale Prezesa PWZPS Wiesława Radomskiego.
Siatkarze SKS po wygraniu swojej grupy eliminacyjnej spotkali się w półfinale z drużyną Krościenka Wyżnego pokonując ich w stosunku 2:1 (15/11, 12/15, 15/11).

W finale nasz zespół spotkał się z ekipą Użgorodu (Ukraina). Po emocjonującym pojedynku drużyna SKS MOSiR "DUKLA" pokonała drużynę z Ukrainy w stosunku 2:1 (11/15, 15/10, 15/11). Wygrywając w finale z zespołem z Użgorodu nasi zawodnicy zostali zwycięzcą XV MIĘDZYNARODOWEGO RODZINNEGO TURNIEJU W Piłce Siatkowej PRO-FAMILIA CUP 2014.Dla wszystkich drużyn organizatorzy przygotowali grawerowane puchary szklane, piłki siatkarskie oraz dyplomy.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik SKS MOSiR "DUKLA" - Maciej Chłap, który odebrał puchar ufundowany przez  Eurodeputowaną Elżbietę Łukaciejewską.Drużyna SKS MOSiR "DUKLA" wystąpiła w składzie: Szczepan Jakieła, Konrad Piróg, Maciej Chłap, Wiernusz Damian, Wiernusz Kamil, Maciej Barszczewski, Bartłomiej Jerzyk, Krzysztof Barut, Konrad Tabisz, Zbigniew Mosoń.