Zablokowana jest droga relacji Nowy Żmigród - Dukla. Około godz. 13 zderzyły się tam laweta i ciągnik rolniczy. Trzy osoby trafiły do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Do wypadku doszło około godz. 13 w Starym Żmigrodzie w powiecie jasielskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca lawety wyprzedzając ciągnik rolniczy, zauważył, że sam jest wyprzedzany przez samochód osobowy. Nie chcąc zderzyć się z osobówką, odbił w drugą stronę i uderzył w przyczepę ciągnika. Traktor wjechał do rowu, a jego przyczepa i laweta zatrzymały się na jezdni. Do szpitala przewieziono kierowców obu pojazdów oraz 10-letniego chłopca, który siedział na przyczepie ciągnika.Droga relacji Nowy Żmigród – Dukla jest zablokowana. Policjanci kierują samochody osobowe na objazdy. Ciężarówki muszą czekać. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 16.

Zdjęcia z miejsca wypadku:
http://www.terazkrosno.pl/galerie/37-dukla/305-wypadek-w-starym-zmigrodzie/Na miejscu pracowały służby ratunkowe z powiatu krośnieńskiego i jasielskiego. Laweta należała do jednej z lokalnych firm zajmujących się autozłomowaniem.