Chcesz mieć aktywny wpływ na tworzenie wizerunku Gminy Dukla w Internecie? Zostań dziennikarzem obywatelskim! Dołącz do redakcji portalu eDukla.pl.

Ze względu na nadmiar innych zajęć, nie jestem w stanie poprowadzić tego portalu na takim poziomie, na jakim powinno to być zrobione.

Dziennikarstwo obywatelskie to rodzaj dziennikarstwa uprawianego przez niezawodowych dziennikarzy w interesie społecznym. Jego powstanie i rozwój wiążą się z internetem, bo to medium – w przeciwieństwie do prasy, radia czy telewizji – umożliwia każdemu interaktywne współtworzenie swojej zawartości i jej masowy kolportaż. Internet pozwala na tworzenie i publikację artykułów w czasie rzeczywistym oraz wspólną pracę w sposób wirtualny dziennikarzy z całego świata.

Jeżeli lubisz pisać, chciałbyś napisać coś o okolicy w której mieszkasz, widziałeś coś interesującego, coś Cię bulwersuje, masz pomysł na reportaż, jesteś obiektywny, to zostanie dziennikarzem obywatelskim w portalu eDukla.pl jest łatwiejsze, niż myślisz!

Korzyści ze współpracy z portalem eDukla.pl:
- zdobywanie doświadczenia internetowo - redakcyjnego,
- otrzymanie świadectwa współpracy z portalem w przypadku dalszego wykorzystania artykułów,
- dotarcie z własnym artykułem do mieszkańców Gminy Dukla i okolic,
- rozwijanie własnej wiedzy o mieście i okolicach,
- adres email w domenie edukla.pl

Wymagania:
Wystarczy być kontaktowym, mieć stały dostęp do internetu, trochę wolnego czasu i umiejętności poprawnego pisania.

Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt mailowy z redakcją: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.