6 lipca w ramach corocznych obchodów Dni Dukli w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się II Dukielski Charytatywny Maraton ZUMBA FITNESS. Organizatorami imprezy są: Dukielska Sekcja Zumby oraz Szkolne Koło Caritas, działające przy ZSP w Równem.

Startujemy o godzinie 15:00 i przez trzy godziny tańczymy dla Dominika. W przerwie odbędzie się losowanie upominków dla uczestników maratonu oraz konkursy z nagrodami.

O najwyższą klasę tego II Dukielskiego Charytatywnego Maratonu ZUMBY zadba ośmiu wspaniałych instruktorów z Podkarpacia: Marzena Adamik – Dukla, Edyta Zakrzewska – Sanok, Paulina Korga – Dębica, Paulina Fałat-Kosiek – Krosno, Katarzyna Przepiórka-Caputa – Jasło, Marek Duda – Stalowa Wola, Adam Możdżer – Stalowa Wola, Gabriela Michalska – Jasło.

Całkowity dochód z imprezy przekazany zostanie na rehabilitację Dominika, który w wyniku nieszczęśliwego wypadku złamał kręgosłup.

Do udziału w maratonie zapraszamy zarówno starszych, jak i młodszych, kobiety oraz mężczyzn, wszystkich ludzi o wielkim sercu, którzy poprzez zabawę chcą pomagać innym. Uczestniczyć w imprezie można zarówno na parkiecie, jak i na widowni.

Wszystkim zumboholikom gwarantujemy 3 godziny mega pozytywnej energii, którą na pewno spożytkują w czasie nadchodzących wakacji.Niezbędnik zumbowicza:
- czyste obuwie sportowe
- woda do picia
- ręcznik
- dobry humor
Koszt biletów w przedsprzedaży: 20 zł, w dzień imprezy: 30 zł.
Zapisy pod numerami telefonów:
Aneta - tel. 663594361, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ola - tel. 516030676
Ewelina - tel. 883232388

Pieniądze można również wpłacać na konto SK Caritas: Bank PBS o/Dukla – nr konta:
25 8642 1096 2010 9607 7753 0002 - z dopiskiem dla Dominika.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez Burmistrza Dukli pana Marka Góraka oraz patronatem medialnym przez: Radio Rzeszów, TVP Rzeszów, DPS, Podkarpacie, portale: www.edukla.pl, www.terazkrosno.pl