W Dukli w dniach 5-6 lipca odbędzie się coroczne święto miasta. Wiemy już kto będzie gwiazdą tegorocznej imprezy. Dni Dukli 2014 uświetni swoim koncertem zespół KSU. Oprócz niego na dukielskiej scenie wystąpi Marcin Daniec i Halina Frąckowiak. Wśród wielu atrakcji każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Dni Dukli tradycyjnie odbędą się w pierwszą sobotę i niedzielę lipca. Gwiazdą drugiego dnia imprezy będzie legenda polskiej sceny punkrockowej - zespół KSU. Wcześniej, na scenie ustawionej obok obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, wystąpi kabareciarz Marcin Daniec i piosenkarka Halina Frąckowiak.Tegoroczne Dni Dukli rozpoczną się jak zwykle uroczystą sesją Rady Miejskiej w Muzeum Historycznym - Pałacu w Dukli. Na obiektach MOSiRu rozegrany zostanie Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Old Boye a na scenie odbędą się wybory Małej Miss i Mistera Dni Dukli 2014. Wieczorem zaprezentują się zespoły ze Słowacji: Makovicka, Hit Music i Akustik. Uroczyste otwarcie imprezy planowane jest na godz. 19:00. W pierwszym dniu zostanie zaprezentowane rękodzieło artystyczne oraz regionalne jadło słowackie.Drugi dzień imprezy rozpocznie się od charytatywnego maratonu z Zumbą. Zespół Szarotka - Duklanie wystąpi z programem z okazji 10-lecia istnienia. Nie zabraknie również Turnieju Sołectw, występów zespołów i solistów oraz jarmarku jadła spod wiejskiej strzechy Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Dukla. Na milusińskich czekać będzie wesołe miasteczko, na wszystkich kiermasze, promocje i wystawy.

Jako pierwsza z gwiazd wieczoru wystąpi Halina Frąckowiak. Popularna piosenkarka przypomni swoje największe przeboje - "Bądź gotowy dziś do drogi", "Papierowy księżyc", "Serca gwiazd" czy "Dancing Queen".Na godz. 20:00 zaplanowany jest występ znanego kabareciarza Marcina Dańca.Na zakończenie imprezy plenerowej zagra legendarny już zespół KSU, który w zeszłym roku obchodzi 35-lecie istnienia.Organizatorem Dni Dukli 2014 jest Ośrodek Kultury w Dukli.

Patronat medialny nad imprezą objął portal terazKrosno.pl

Zapraszamy do Dukli 5 i 6 lipca!