24 maja MOSiR Dukla zorganizował wyjazd na mecz T-Mobile Ekstraklasy, Wisła Kraków - Górnik Zabrze. W wycieczce wzięło udział około pięćdziesięciu dzieci i rodziców, była to nagroda dla dzieci za wysiłek jaki wkładają w treningi oraz wyniki, które osiągnęli w tegorocznych turniejach.

Dla rodziców było to podziękowanie za doping i wsparcie podczas zawodów.
Sobotni dzień nasza grupa zaczęła od wczesnej pobudki ponieważ wyjazd zaplanowany był na godzinę 6:00. Po wesołej podróży zameldowaliśmy przed godz. 10:00 w Krakowie przy Rejmonta by wykupić i odebrać bilety, następnie wyruszyliśmy do Krakowskiego zoo by dzieci mogły obejrzeć nie widywane na co dzień zwierzęta. Po zwiedzaniu zoo przyszedł czas na główną atrakcje wyjazdu czyli mecz Wisły z Górnikiem.

Po zajęciu miejsc na stadionie młodych piłkarzy czekała mila niespodzianka w sklepiku z gadżetami mogli porozmawiać oraz dostać autograf od Rafała Boguskiego, który akurat nie brał udziału w tym meczu. O godz. 13:00 sędzia z Japonii rozpoczął mecz a nasza grupa z resztą kibiców zaczęła dopingować Krakowską Wisłę. Jedynym kibicem w naszej grupie, który się wyłamał i dopingował Górnika był Olek Wróbel. Jak się później okazało wyszedł na tym najlepiej, ponieważ po bardzo ciekawym i zaciętym meczu w, którym padło pięć bramek zwyciężył Górnik 3:2. Podczas meczu chłopcy z wypiekami na twarzach oglądali poczynania takich piłkarzy jak Paweł Brożek, Semir Stilić czy Radosław Sobolewski.Po emocjach związanych z meczem przyszedł czas na ostatni punkt wycieczki, spacer po Krakowskim rynku jednak plany pokrzyżowała nam pogoda a dokładniej oberwanie chmury nad Krakowem, więc postanowiliśmy udać się na obiad i wracać do Dukli by zdążyć na finał ligi Mistrzów.

Podsumowując super wyjazd, super mecz, super atmosfera, super sobota a i pogoda do momentu burzy była super J.

Daniel Ożga