Zakończyły się zawody XC Puchar Smoka w Brzyska. W zawodach wzięło udział 110 zawodników i zawodniczek. Sporą grupą zameldowała się nasza sekcja z której zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony zdobywając punkty do klasyfikacji generalnej cyklu.

Na początek start dzieci do lat 6 w której 6 miejsce zajął jeden z najmłodszych uczestników Staś Szopa na swoim niebiesko-białym "potworze".

W kategorii dziewcząt do 12 lat miejsca na podium zajęły Martyna Misiołek (2 miejsce) oraz Aleksandra Opałka (3 miejsce), bardzo dobre 6 miejsce wywalczyła Olga Szwast.

Chłopcy 9-10 lat rywalizowali na 2x500m na którym 2 miejsce zajął Szymon Niezgoda a najniższe miejsce na podium wywalczył Olaf Szwast.

Rywalizacje w kategorii "Młodzik" na 3 miejscu ukończył Michał Niezgoda po walce do ostatnich metrów. Rafał Gołąbek w kategorii "Junior młodszy" zajął 7 miejsce a Dominika Gosztyła finiszowała na doskonałym 3 miejscu w kategorii kobiet do 16 lat.

W kategorii "Senior" 20-36 lat; na dystansie 5x3200m bardzo dobrze pojechał Michał Szopa zajmując 9 miejsce, Mateusz Lorenc był 12.

Jako ostatnia kategoria startowali "Weterani" 36-45 lat w której do końca o miejsce na podium walczył Jerzy Szwast ostatecznie zajmując znakomite 4 miejsce. Na bardzo dobrym 7 miejscu rywalizacje ukończył Wojciech Gołąbek. Co warte podkreślenia że każdy z naszych startujących reprezentantów zdobył punkty dla drużyny co jest dobrym prognostykiem przed następnymi zawodami.

Zdjęcia z zawodów do obejrzenia pod adresem:https://plus.google.com/photos/....

mtbmosirdukla.cba.pl