30 marca w Jaśle odbył się turniej dla dzieci z rocznika 2006 i młodszych. Kolejny raz chłopcy z naszej sekcji mogli rywalizować z UKS Szóstką Jasło, Beniaminkiem Krosno, Koniczynką Krosno, Aktiv Pro Rymanów, Tempem Nienaszów, UKS Olimpią Jasło, Ekoballem Sanok.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, nasz zespół trafił do grupy A gdzie rywalizowaliśmy z Beniaminkiem Krosno, Szóstką Jasło i Koniczynką Krosno. Nasza drużyna w turnieju zajęła szóste miejsce i zdobyła kolejne cenne doświadczenie.

W pierwszym meczu po raz kolejny przyszło nam rywalizować z bardzo wymagającą drużyną Beniaminka Krosno i niestety pierwszy mecz zaczęliśmy od wysokiej przegranej 0:5. W Kolejnym meczu graliśmy z UKS Szóstką Jasło, zwycięzcą całego turnieju i także nie potrafiliśmy sprostać mocniejszemu przeciwnikowi ,również przegraliśmy 0:5. W ostatnim meczu turnieju graliśmy z Koniczynką Krosno po wyrównanym meczu w regulaminowym czasie gry zremisowaliśmy 0:0 i pojedynek musiały rozstrzygnąć rzuty karne. W karnych okazaliśmy się lepsi od kolegów z Koniczynki po dobrze wykonanych strzałach przez Karola Rąpałe i Kacpra Stanosza oraz obronie naszego bramkarza wygraliśmy 2:1. W grupie zajęliśmy trzecie miejsce wiec czekał nas mecz o piątą lokatę w którym zmierzyliśmy się z Ekoballem Sanok i niestety przegraliśmy 0:2, wiec w całym turnieju uplasowaliśmy się na szóstym miejscu.

Skład naszej drużyny : Kacper Stanosz, Kacper Kowalski, Karol Rąpała, Michał Pasterkiewicz, Oliwier Paczosa, Bartosz Matusik, Szczurek Filip, Maciej Lenik, Gracjan Walczak, Miłosz Krowicki, Olaf Drozd

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. UKS 6 Jasło
2. Tempo Nienaszów
3. BENIAMINEK
4. UKS 6 Jasło II
5. Ekoball Sanok
6. MOSiR Dukla
7. AktivPro Rymanów
8. Koniczynka Krosno

Daniel Ożga / MOSiR Dukla